HEYECANIN, AYRICALIĞIN

YENİ X-TRAIL

YENİ NISSAN X-TRAIL

HAYALLERİN KADAR GÜÇLÜ

Bugüne kadar yaptığın tüm yolculukları unut! DIG-T 160 turbo benzinli motor ve otomatik vites seçeneği ile Yeni X-TRAIL sana en konforlu, en rahat yolculuğu sunuyor. Yeni X-TRAIL’in iç hacminde herkese, her şeye yetecek kadar yer var. Çift dikişli deri koltukları, led aydınlatması, yol boyunca sana eşlik edecek yorgunluk algılama sistemi, otomatik uzun far asistanı ve daha pek çok özelliği ile diğerlerinden çok farklı.

MOTOR GÜCÜ (HP)

MOTOR GÜCÜ (HP)
Motorun ürettiği gücün PS değeri

MOTOR HACMİ

MOTOR HACMİ
cc bazında motor kapasitesi

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK

YAKIT TÜKETİMİ-KARIŞIK
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

KABİN İÇİ SESSİZLİĞİ!

Rüzgar tüneli testleri ile kanıtlanan kabin içi sessizlik. Arka sütunların çevresindeki paneller ve aerodinamik gövde sayesinde sürtünmeyi neredeyse hissetmeyeceksiniz. Devrim niteliğinde bir sonuç: şaşırtıcı derecede sessiz bir sürüş ve etkileyici bir yakıt tüketimi.

KONFORUNUZU BİR ÜST BOYUTA TAŞIYIN!

Yeni X-Trail’ in teknolojik iç tasarımını destekleyen yeni tasarım deri direksiyon, aynı zamanda ısıtma sistemiyle de desteklenerek soğuk günlerde ellerinizi ısıtarak maksimum konfor sağlar.

MÜZİĞİ DİNLEMEKLE KALMAYIN. HİSSEDİN!

Yeni X-Trail’in benzersiz iç mekanı için Bose® mühendisleri tarafından özel olarak geliştirilen altı hoparlör ve bir subwoofer ile müziği her zamankinden daha fazla hissedeceksiniz. Stratejik yerleştirilmiş Bose® ses sistemi elemanlarındaki subwoofer sayesinde alçak frekanstaki sesleri yoğun bir şekilde duyacak ve aracınızın içinde konser heyecanını yaşayacaksınız.

BAGAJI AÇMAK HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTI!

Elleriniz doluyken bagajı açmak artık problem değil. Yeni X-Trail’in hareket sensörlü bagaj kapağını tek hareketinizle anahtarınıza ihtiyaç duymadan kolayca açabilirsiniz.

NISSAN X-TRAIL GALERİ

X-TRAIL’İNİZİ EVDEN SATIN ALIN

Nissan Türkiye, artık evinizden ayrılmak zorunda kalmadan alışveriş deneyimini size getiriyor.

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.