SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Birbirinden konforlu ve etkileyici tasarıma sahip tüm Nissan binek, ticari ve SUV araçlar için size sunulan sıfır araç kampanyalarını hemen keşfedin. Dilediğiniz Nissan modeli için kampanya detaylarını inceleyin ve Nissan’ınıza sahip olun!

YENİ YIL, YENİ FIRSATLAR!

GÜNCEL SIFIR ARAÇ KAMPANYALARI

Sizi Nissan konforu ve heyecanıyla kavuşturmak için avantajlı fiyatlarımız ve kredi kampanyalarımızla, Şubat ayına hazırız! Nissan Yetkili Satıcıları’nda beklemeden kavuşabileceğiniz Micra, Qashqai, X-Trail, Yeni Juke ve Navara modellerimiz için hazırladığımız Şubat ayı satış ve kredi kampanyalarımızı bu sayfada inceleyebilirsiniz.

YENİ NISSAN JUKE

Yenilenen şık sportif tasarımı, geniş iç hacmi ve güvenli yolculuklar için geliştirilmiş Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle Yeni Nissan Juke, tanışmak için seni bekliyor. Güvenli, heyecanlı ve teknolojik bir sürüş deneyimi için Nissan Yetkili Satıcıları’nda! Yeni Nissan Juke’un lansmana özel 229.900 TL’den başlayan fiyatlarıyla ileri gitmeye hazır mısın?

NISSAN QASHQAI

Nissan Qashqai %0 faiz, %100 heyecan! Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modeli* Nissan Qashqai, 100.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0 faiz** avantajı ile şimdi Qashqai’li olmanın tam zamanı!

Size en uygun Qashqai’ye ulaşmak ve stok bilgisi öğrenmek için Nissan Yetkili Satıcıları ile aşağıdaki butonlar aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

*Nissan Qashqai, Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin (ODD) açıkladığı satış verilerine göre 2007-2019 yılları arasında Türkiye’nin en çok tercih edilen SUV modelidir.

** NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir. Midnight Edition versiyonlarında kredi kampanyası sunulmamaktadır.

Bu kampanya 16 Şubat 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.

NISSAN MICRA

​Nissan Micra, sen Micra’lı ol diye Şubat ayı boyunca 60.000 TL kredi tutarı için 12 ay %0,99 faiz* avantajı ile seni bekliyor. Peşin alımlarda geçerli özel avantajlı fiyatlarla Nissan Yetkili Satıcıları’nda. Etkileyici tasarımıyla hayatınıza heyecan katan Nissan Micra şehir tutkunlarının vazgeçilmezi. Micra ile daha sen!

*NisKasko veya Uzatılmış Garanti alımlarında geçerlidir.

NISSAN NAVARA

SUV konforunu, Nissan Intelligent Mobility teknolojileriyle bir arada sunan Nissan Navara’nın, akıllı çevre görüş sistemiyle kolayca park ederken, güçlü ve ekonomik motoruyla yeni yerler keşfetmenin heyecanını yaşayın. Nissan Navara avantajlı fiyatlarıyla Nissan Yetkili satıcılarında seni bekliyor. Navara ile öne geç!

*Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya koşullarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
*Bu kampanya 2 Şubat 2021 tarihinden itibaren Nissan Otomotiv A.Ş.’nin bir sonraki duyurusuna kadar katılım gösteren yetkili satıcılarımız için geçerlidir.
*Kanun ve/veya bakanlık görüşündeki değişikliklerden kaynaklanabilecek vergi farklılıkları nedeniyle firmamız hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.