NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

GÜNCEL NISSAN SERVİS KAMPANYALARI

Nissan aracınızın periyodik bakımını yaptırmak ve diğer satış sonrası hizmetlerimizden yararlanmak için güncel fırsatlarımızdan haberdar olun. Avantajlı Nissan servis kampanyalarını inceleyin.

*1.799 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, bu bedel Micra (K13) model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

1 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılım gösteren Nissan Yetkili Servisleri’nde garantisi devam eden araçlar için geçerlidir. Kampanya kapsamında periyodik bakım tarihinden en az 1 gün önce Nissan Türkiye Mobil Uygulaması’ndan veya https://www.nissan.com.tr/servis-randevusu.html adresinden online servis randevusu alan müşterilere, kampanya süresince periyodik bakım hizmetlerinde değişimi sağlanan orijinal yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ve yakıt filtresi tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden %10 indirim uygulanacaktır. Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. İlave maliyetler için onayınız ayrıca alınacaktır. Kesin servis randevu tarih ve saati, ilgili Nissan Yetkili Servisi tarafından belirlenecektir. Kampanya yalnızca servis müşterileri içindir, banko satışlarda geçerli değildir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde üç yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) ve Value Advantage Parçaların (VA) değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Dizel bakım paketinde yakıt filtresi, benzinli bakım paketinde ise buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1.449 TL tavsiye edilen başlangıç fiyatı olup, bu bedel sadece Micra (K13) model araçlar için geçerlidir ve KDV dahildir.

Kampanya yalnızca Micra (K12, K13), Qashqai (J10, J11), Juke (F15) ve X-Trail (T30, T31, T32) model araçlar için geçerlidir. 1 Mart – 31 Mart 2023 tarihleri arasında kampanyaya katılan Nissan Yetkili Servisleri’nde beş yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım paketlerinde Nissan Onaylı Yedek Parçaların (NOYPA) ve Value Advantage (VA) Yedek Parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım paketi yağ filtresi, motor yağı, karter tapa pulu ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Benzinli bakım paketinde buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir. Bakım fiyatları araç modeline, yaşına, kilometresine, yakıt tipine ve motor seçeneğine göre farklılık gösterebilir. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Farklı kampanyalarla birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.