NISSAN İNOTO KAYSERİ

HAKKIMIZDA

 

NISSAN İNOTO KAYSERİ HAKKINDA

İNOTO, otomotiv sektörünün önde gelen markaları olan Hyundai ve Nıssan’ın yetkili bayisi olarak hizmet vermekle birlikte, ikinci el araç satışı, servis, yedek parça ve sigorta hizmetleri gibi konularda da sektörün öncülerindendir.

Kayseri ve Sivas’ta hizmet veren İnoto olarak vizyonumuz; müşterilerimize en iyi satış ve servis hizmetini sunarken yenilikleri müşterilerimize geciktirmeden ulaştırmaktır.

İnoto Otomotiv, uzun yıllar boyunca başarılı bir şekilde sürdürdüğü hizmet anlayışıyla Kayseri ve Sivas’ta en çok tercih edilen otomobil bayisi olmuştur. Hizmet verdiğimiz otomotiv sektörünün rekabet dolu bir pazar olduğunun bilincindeyiz. Bu sebeple sizleri yalnızca kampanyalar dahilinde iletişime geçilen müşteriler olarak değil, daimi müşterilerimiz olarak görmek ve siz müşterilerimize verdiğimiz hizmette memnuniyetin daimi olmasını sağlamak en büyük amaçlarımızdandır.

İnoto olarak; Kayseri ve Sivas’taki plazalarımızda güler yüzlü personelimiz ve ferah showroomlarımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.