ŞEHRİN VAZGEÇİLMEZİ

MICRA

Şehrin vazgeçilmezi

NISSAN MICRA

O artık daha göz alıcı ve daha teknolojik. Stil sahibi arka spoyleri, sportif ön ızgarası ve benzersiz tasarımıyla Nissan Micra, keyif kaynağınız olacak.

Motor Hacmi

Motor Hacmi
cc bazında motor kapasitesi

Motor Gücü (HP)

Motor Gücü
Motorun ürettiği gücün PS değeri

Yakıt Tüketimi (Karışık)

Yakıt Tüketimi
Karışık kullanımda tüketilen yakıt miktarı

ŞIKLIĞA DAVETLİSİNİZ

Ferah bir iç mekana sahip Nissan Micra’nın, süet görünümlü koltukları, kumaş kaplı kapı döşemeleri, sürücü tarafı kol dayama ünitesi ve parlak siyah orta konsolu ile şehrin şıkları arasında yer alacaksınız.

STİLİNİZİ YANSITIN

Nissan Micra zarif ve şık tercihleriniz ile uyumlu. Nissan Micra’nın yeni ön ızgarası, yeni ön tamponu, yenilenen ön farları, yenilenmiş bagaj kapağı, şık LED’li stop lambaları ve 15 inç jantlarıyla göz kamaştırmaya hazır olun!

HAYATINIZDA DAHA ÇOK YER AÇIN

Güneş gözlüğünüzün, tabletinizin, kısaca her türlü özel eşyanızın yeri hazır. Daha fazla eşya gözü ve 265 litrelik bagaj hacmiyle Nissan Micra şimdi çok daha kullanışlı.

NISSAN MICRA GALERİ

Nissan Türkiye, sürekli dinamik bir ürün stratejisi izlemektedir ve bu sayfada gördüğünüz model, tasarım, renk, donanım, aksesuar ve teknik özelliklerle diğer tüm bilgileri önceden bildirmeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Gösterilen modeller temsilidir, model üzerindeki aksesuarlar ile satılanlar farklılık gösterebilir.